• Новак
  • -10 %
LED String Лента Фестивал Одмор Свадба Странични Светла 110V / 220V AC 3m 120 SMDs 12 Стаклени Топки ПАРТИЈАТА БОЖИЌ Декорација

LED String Лента Фестивал Одмор Свадба Странични Светла 110V / 220V AC 3m 120 SMDs 12 Стаклени Топки ПАРТИЈАТА

DEN 1723.00
DEN 1914.24

Достапност
Достапно за нарачка


Ќе се смета да прифати боја за разлика дали ќе се одржи редот. Соодветно место : Свадба позадина на изгледот, хотели, ресторани, трговски објекти, дома, windows, клубови, концерти, караоке, модни ревии, танц, фаза, и така аранжман на разни сајтови.TKS!
Повеќе избор, добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
божиќ осветлување, светлина топката, светлина string, led светла за декорација, cortina led, luces navidad, божиќ светилка, предводена icicle, string светла, led елка, led светло string декорација, 200 led string светлина, светлината завеса, самовила светла, декорација светлина, led самовила светла, led божиќ светла, led завеса, божиќ гарланд, christma, божиќ светлина, божиќ светла, led божиќ светла отворено, предводена string светлина, ноќта на вештерките светла, елка светла, led гарланд, предводена string, божиќ led, божиќ, гарланд, luminaria, елка светлина, божиќ led декорација, декоративни светилки string, за некој празник, божиќ pendant светла, led бакарна жица string светлина, дрвото светла, led божиќ светла, божиќ led светла на отворено, божиќ led светло, декоративни светилки за спалната соба, празник string светла 110v, свадба самовила светла, божиќ светла icicle, празник осветлување, отворено string светла, led божиќ гарланд, божиќ pendant светлина, led бакарна жица string светла, батерија управувана led string светла, ѕвездена string светла, led светлата декорација, капе icicle светла, нова година светла, божиќ декорација светла отворено, icicle светла, божиќ странични светла, батерија управувана самовила светла.
Често Поставувани Прашања :
Q1 : Може ли да го поврзете различни светла заедно?
A : Да, можете да изберете да се поврзете различни групи заедно да се направи на светлата подолго. Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-30 работни дена за да се постигне Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Различни групи може да се поврзе заедно.
Q2 : Може ли да го наместите светлото се да ги смирите на?
A : Да, овие светла имаат стабилен на режимот.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.
Спецификации :
Карактеристики : светлина може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба. Идеален за Божиќ, свадба, церемонијата, како и други фестивали и настани. Заштеда на Енергија и пари и заштита на животната средина.
Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 2 KG испратите HK пост, повеќе од 2 KG од UPS-от/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред поставување на својата цел ако ви треба добра под итно.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Поставете го режимот што сакате со притискање на малото копче на кутијата за контрола.Пред да се врати на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Совршен за да ги красат вашата куќа, соба, градината, и дрвото, итн. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
База Тип:
Оптоварување
боја:
Мулти,Жолта,Виолетова,Сина,Розова,Зелена,Црвена,Бела
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Гаранција:
1 година
Приклучете Го Опашка:
Yes
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Број На Модел На:
A0212
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
Светла,Долг живот,безбедност,Заштеда на Енергија
Е dimmable:
Yes
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
YIMIA
Глава Број:
101-150 глава
Повод:
Спална соба
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
300cm
Осветлување Растојание:
6-10m
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
NO
Напон:
220-240V/110-120V
Напон:
220V/110V
Погоден празници:
Ноќта на вештерките/Благодарноста/Valentie Ден/новогодишните Ден
Соодветно место:
Свадба, хотели,дома,клубови,концерти,караоке, танц, фаза
is_customized:
Yes
Приклучете:
ЕУ/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД/AU

Со стоката дадена додека купуваат