• Новак
  • -8 %
FedEX Бесплатен превозот 6 компјутери Круг led панел светлина 18W 1600LM AC90-265V 2835 SMD LED вградна светилка droplight таванот светлина осветлување

FedEX Бесплатен превозот 6 компјутери Круг led панел светлина 18W 1600LM AC90-265V 2835 SMD LED вградна светилка

DEN 2869.00
DEN 3119.04

Достапност
Достапно за нарачка

ве молиме место редоследот по сериозни предвид.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Зелена заштита на животната средина, олово-слободни материјали,факт да ROHS. Ниска потрошувачка на енергија, Висока моќност ефикасност, Висока brighness.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.(6000-7000 K)
Извор На Светлина
2835 SMD 90pcs
Зрак агол
120°
Температурата
-20°C~45°C
Светилка мушка Живот
50000 часа на светлината неуспех
Животен век
≥50000hours
Надвор Димензија
225*225mm Намали Дупка : 200mm
Карактеристики
1.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Нова внатрешна висока ефикасност ( 95%) за постојан струја возачот, со топлински систем за заштита, можат да работат под нестабилна напон. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT PP и така натаму.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно, Ние побара да контактирате со нас, наместо да ни дадете неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Време на испорака(Врв период:јануари,февруари,Март,ноември,декември, време на Испорака ќе го продолжи) : 1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ако не сте добиле вашата стока во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние не се одговорни Должности, но ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне данок(Прогласи пониска цена).
Спецификација За Производ
Име На Модел
18 W led панел светилка
Моќност
18 W
Влезен Напон
85-265 V AC 50/60 Hz
CRI
CRI>75%
Температура На Боја
ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА (2800-3500 K) & Г. Супериорен термички перформанси, висока применливост
6. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Било можно тарифа обвинет за увезуваат предмети е на ваш сопствен трошок. Купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина. Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки.Посебни поинаков поглед агли, мешање на осветлување дизајн
Примена
Конференција/Состанок простории,училници
Хотели ,Канцеларија или други комерцијални Complexs
Места каде заштеда на енергија и високо боја рендерирање индекс се потребни
Производ Димензија
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Панел Светла
Гаранција:
2 години
Бренд Име:
Stareyes
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Зрак Агол(°):
120
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Ultrathin
Употреба:
празник
Прозрачна Флукс:
1500
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
R18W06
Напон:
85-265V
Моќ Толеранција:
10%
Led количина:
SMD 2835 90pcs
is_customized:
Yes
Wattage:
18

Со стоката дадена додека купуваат