• Новак
  • -25 %
Goodland RGB USB LED Лента Светлина SMD3528 LED Лента DC 5V LED Лента за ТВ Позадина 50cm 1m 2m 3m 4m 5m Флексибилни Газа Светлината

Goodland RGB USB LED Лента Светлина SMD3528 LED Лента DC 5V LED Лента за ТВ Позадина 50cm 1m 2m 3m 4m 5m Флексибилни

DEN 74.00
DEN 98.88

Достапност
Достапно за нарачка


Trending Стил НОВА ТОЧКА ПРЕПОРАЧУВА добредојдовте во мојата продавница, Најдобри желби за вас да се има добар шопинг патување! САД$ : 0.99 US$ : 1.99 US$ : 4.98 US$ : 3.19 US$ : 4.39 US$ : 2.99 US$ : 3.34 US$ : 3.29
Goodland RGB USB LED Лента Светлина SMD3528 LED Лента DC 5 V LED Лента за ТВ Позадина 50cm 1m 2m 3m 4m 5m Флексибилни Газа Светлината
Примена : Pelmet, Полица, Гардероба Осветлување,Производ Прикажува, Под Контра Осветлување, ТВ Позадина Осветлување итн. Моќта од страна на било уреди со DC5 V USB порта, како што се Компјутер, Таблет, Автомобил Бесплатно, Преносни Моќ итн.
Точка Име : USB LED Лента LED Type : SMD3528 Напон : DC5 V LED Кол : 50cm /100cm/200cm/300cm/400cm/500cm 30pcs/60pcs/120pcs/180pcs/240pcs/300pcs Cuttable секој еден led диоди или 3 led диоди заедно сечење на знаци USB Кабел Lentgh : За 50cm Зрак Агол : 120° Долг Живот : во Текот 50000hrs Гаранција : 1 година 1 * DC5 V USB LED Лента Светлина
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Испорака Методи :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.
3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации е многу важно за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ви благодариме

Спецификацијата

боја:
USB порта
Wattage:
50cm, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m
Бренд Име:
goodland
Лента тип:
SMD
Водоотпорен:
No
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Повод:
дневна соба
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
SMD3528
Број На Модел На:
153505
Енергија:
Префрлете
Боја Temp(К):
Топло Бела(2800-3200)
Тип На Објект:
Лента
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Потрошувачка на енергија (W/m):
4.8 W/m
Напон:
DC5V
USB Кабел Lentgh:
За 50cm
Емитуваат Боја:
RGB, Ладна бела, Топло Бела
LED Чип Модел:
3528
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
feature1:
RGB USB LED Лента
feature2:
usb led лента smd3528
Feature3:
DC 5V LED Лента
Feature4:
SMD3528 LED Лента
feature5:
флексибилни газа светлината
feature6:
rgb led лента

Со стоката дадена додека купуваат