• Новак
  • -25 %
LED String Светла Топло Бела 10M 100 Топката / USB /Батерија Новина Самовила Осветлување Фестивал Божиќ Свадба Декорација

LED String Светла Топло Бела 10M 100 Топката / USB /Батерија Новина Самовила Осветлување Фестивал Божиќ Свадба

DEN 137.00
DEN 182.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификации :
Должина : 1 M 10 LEDs / 2 M 20 LEDs / 4 M 40 LEDs / 5 M 50 LEDs /10 M 100 LEDs Топката Dimmer : 1.5 cm Моќ : 1 M 10 LEDs : Батеријата Кутија 2 парчиња АА Батерија ( не е вклучен Батеријата ) 2 M 20 LEDs : Батеријата Кутија 3pcs АА Батерија ( не е вклучен Батеријата ) 4 M 40 LEDs : Батеријата Кутија 3pcs АА Батерија ( не е вклучен Батеријата ) 5 M 50 LEDs : DC5 V USB Напојува 10 M 100 LEDs : AC220 V ЕУ Приклучок

Спецификацијата

Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Гаранција:
-
Приклучете Го Опашка:
Yes
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
божиќ светла отворено
Е dimmable:
No
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Божиќ Гарланд Партија Свадба Декорација
Осветлување Растојание:
6-10m
Бренд Име:
Зелена Мудрост
Музика:
Никој
Напон:
220V/5V
Тип На Батерија:
аа/aaa
боја:
топло бела
База Тип:
-
функција 1:
led божиќ светла напојува батерија
Карактеристика 2:
LED Божиќ Светла USB
функција 3:
батерија управувана led string светла
карактеристика 4:
string светлина декоративни

Со стоката дадена додека купуваат