• Новак
1 BUC UA46B7000WF LJ64-01764B LED лента SVS46_2ND_120HZ 54 Led диоди 518MM

1 BUC UA46B7000WF LJ64-01764B LED лента SVS46_2ND_120HZ 54 Led диоди 518MM

DEN 592.80

Достапност
Достапно за нарачка


ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС. Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред!

Спецификацијата

Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Напон:
220V
Должина:
46inch
Број На Модел На:
LJ64-01764B
Гаранција:
1 година
Е dimmable:
Yes
Карактеристики:
Стандард
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Ширина:
46inch
Бренд Име:
SerRickDon
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
База Тип:
Стандард
Употреба:
TV
Wattage:
standard

Со стоката дадена додека купуваат