• Новак
AloneFire Велосипед Светлината Главата Говорникот Велосипед осветлување LED Светилка Со Бел Luces Циклус Светилка за Отворен MTB Патот Велосипедизам Светлата

AloneFire Велосипед Светлината Главата Говорникот Велосипед осветлување LED Светилка Со Бел Luces Циклус Светилка

DEN 892.32

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е приближно време, вашата пратка податоци ќе биде до вашите специфични нарачки.
(4)Ние ќе знаете на следење на број еднаш ние?пет испратено на вашите производи.
(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка.5 cm 5 Бел начини : 130db (притиснете на рог switch за 5 секунди за да ја смените режими) 4 Светлина начини : 1. Слаба Светлина(180 Lumens / работа околу : 6 H) 3.
(7)Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас, но не било неразумно ве молиме барања. Ние?ќе резервни no напор да се надополни нашите целиот систем да ги задоволи сите наши вид клиенти.рогот може да се користи моќта доаѓаат од светлата,нема потреба да го инсталирате на батеријата.Рогот звукот е многу висока,ве молиме да не биде во близина на увото! 3.поздравниот доказ,водоотпорен, отценети да IPX4. Ние ќе го цениме вашите добри идеи.
(2)исто така, се размислува и за други Express (UPS-от, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени. Удобен : структура компактен преносни,соодветна големина лесен за употреба и чување. Мултифункционален : 4 режими : висока ниска strobe СОС,5 видови на говорникот(вклучен од 5 секунди притиснете),одговараат на различни ситуации.
Ако не сте сигурни дали вашата земја им овозможува на овие видови на производи,
ние ви препорачуваме да се јавите во обичај за потврда.
(6) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.отстранлив монтажа заграда,монтажа и оддели во секунди без алатки.5 H можат да работат 6 H. СОС(320 Lumens / работа околу : 5 H) Пакет Листа 1 x Говорникот велосипед светлина 1 x USB кабел
Експрес транспорт инструкции и Повратни информации :
(1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.
(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас. Напомена : 1. Отсјај(350 Lumens / работа околу : 3-3.Тоа е отпорен на вода,но не го потопувајте! Спецификации Бренд : Alone Fire Име на Модел : BL01 Бои : црна Функција : светлата и звучник (двоен switch) Материјал : ABS пластика LED светла боја : бела. Рог видови : 5 видови на звук(вклучен од 5 секунди притиснете) Светлосен режим : 4 режими на Полнење време : 3,5 часа Изграден во rechargeble батерија : 2000m Ah Водоотпорен оценка : IPX4 Полнење тип : USB полнење Влезен напон : 5 V Тежина : Околу 162g Пакет големина : 10. Strobe(320 Lumens / работа околу : 4 H) 4.
(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас.
Повратни информации/Оценка нашата услуга :
Pls да ни оставите вашиот коментар на нашите производи и услуги по вас?пет добиле вашите производи; ова ќе ни помогне да се направи подобро во иднина.Моќен : обезбедува ултра светла 350 lumens излез и до 200 M зрак должина,2000m Ah изграден во rechargeble батеријата,го користите USB полнење 3.
(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.
(5) Ако понудата нашите HK Пост бесплатен превозот предмети, ние САМО превоз преку HK ПОСТ.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
Лумен:
300
Функција:
Тешко Светлина,Шок Отпорни
Тип На Светилка:
Велосипедот Светлина
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Тип На Батерија:
USB Полнење
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Број На Модел На:
BL01
Бренд Име:
Alonefire
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Wattage:
10
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6

Со стоката дадена додека купуваат