• Новак
  • -28 %
2M/3М/4M/5M/10M Батерија управувана LED Зголеми Цвет Божиќ одмор String Светла за Вљубените Свадба партија Гарланд Декорација

2M/3М/4M/5M/10M Батерија управувана LED Зголеми Цвет Божиќ одмор String Светла за Вљубените Свадба партија

DEN 276.00
DEN 383.04

Достапност
Достапно за нарачка

Ви благодариме за разбирањето!
.
Тоа треба батерии управувана (не се вклучени) која е енергија конзервација и заштита на животната средина.
Чиста светлина и висока осветленост, но тоа е ладно светлина и без топлина, не е лесно да се scald и да се прекине, тоа е безбедно. Можете да го направи тоа на било која форма сакате според барањето на животната средина.000 часа
Сертификација : CE & Ro HS
Пакет : 1 buc led string светлина( без батерии )
100% сосема нов и висок квалитет. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
2. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
3.Ако барањето други начини на плаќање, како што се TT банка / Western Union, pls се потврди со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Тоа само ќе ве однесе една минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Флексибилни, преносни и лесен за чување. Сигурно ви носи домот луксуз и романтична се чувствувам
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Плаќањето е објавен само за нас откако ќе се потврдува дека стоката е примена. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Точка Име : Led string светлина
Емитуваат Боја : Црвена/Жолта/Зелена/Блу/Multicolor/Виолетова/розова/Топло бела /Бела
LED Количина : 20pcs/30pcs/40pcs/50pcs/80pcs
Должина : 2 M/3М/4 M/5 M/10 M
Влезен напон : 3pcs АА батерија (не се вклучуваат)
Долг живот : >50. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.Ние ви препорачуваме да користите Зачувам која е безбедна и за нас.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога имате прашања на плаќање на плаќање.
Светлото може да се користи во постојано НА или режим на БЛИЦ и има ON/FLASH/ИСКЛУЧУВАЊЕ на батеријата кутија. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, целосно име и презиме, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Ова е Зголеми Цвет батеријата самовила string светло, вкупно 20 LED светилки со јасни кабел и батерија кутија.
Поставен светлата се направи околу поубаво во текот на ноќта и додава совршена атмосфера за да вашиот место. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ Партија и други прослава прилики, тоа лесно може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, дрвја,треви и сл.

Спецификацијата

Wattage:
2M 20LEDS, 3M 30LEDS, 4M 40LEDS, 5M 50LEDS, 10M 80LEDS
Употреба:
празник
боја:
Розова,Виолетова,Жолта,Мулти,Бела,Црвена,Сина
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
trecaan
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Трендафил Цвеќе за Денот на Вљубените
Гаранција:
2 година
Тип На Батерија:
AA
Приклучете Го Опашка:
No
Е Светилки Вклучени:
No
Број На Модел На:
Ж-3M30L-АА-Роуз
Осветлување Растојание:
1-5m
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
200cm
Празник Име:
Valentie Ден
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Повод:
Плоштад
Приклучок Тип:
Никој
База Тип:
Никој
боја:
топло бела
Напон:
4.5V
Должина:
2M/3M/4M/5M/10M
LED КОЛИЧИНА:
20pcs/30pcs/40pcs/50pcs/80pcs
Соодветно место:
Свадба, Хотели,Дома,Клубови,Концерти
Карактеристики:
Посебно за сите видови на одмор
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Напојување:
3 еез АА батерија (не се вклучуваат)
Пакет:
2 метар led string
Емитуваат Боја:
Розова, Топло Бела, Бела,Сина,Виолетова,Зелена,Црвена,Жолта,Multicolor
Обликот:
Зголеми цвет
роуз Боја:
Бела

Со стоката дадена додека купуваат