• Новак
  • -28 %
20PCS/Многу ПРЕДВОДЕНИ од Модулот 1.5 W 3030 LED ЧИП IP65 Водоотпорен вбризгување на леќа Супер Светло Знак Рекламирање Светлото DC12V

20PCS/Многу ПРЕДВОДЕНИ од Модулот 1.5 W 3030 LED ЧИП IP65 Водоотпорен вбризгување на леќа Супер Светло Знак

DEN 592.00
DEN 822.24

Достапност
Достапно за нарачка

20 PCS/Многу ПРЕДВОДЕНИ од Модулот 1.5 W 3030 LED ЧИП IP65 Водоотпорен вбризгување на леќа Супер Светло Знак Рекламирање Светлото DC12 V Моќ : Од 1,5 W/ЕЕЗ Лумен : 130-150 LM/ЕЕЗ Работен Напон : DC 12 V Количина на LED : 1 PCS 3030 IP Оценка : IP65 Боја : Зелена/Блу/Ладно Бела(7000-7200 K)/Топло Бела & Жолта(2800-3200 K) Школка Материјал : ABS, анти-статички Големина : 4.5(L)*3.1(W)* 1.5(H)cm Употреба температура : -40 ~ + 50°C, температура на Чување : -50 ~ +60°C Пакет Содржина 20 PCS ПРЕДВОДЕНИ од Модулот / 1 Lot(не вклучуваат адаптер)

Спецификацијата

боја:
Бела, Топло Бела, Црвена, Зелена, Сина
Тип На Објект:
LED Модули
Карактеристики:
LED Модули
Должина:
4.5cm
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Број На Модел На:
3030
Напон:
12V
Бренд Име:
Gleco
Висина:
1.5 cm
Ширина:
3.1cm

Со стоката дадена додека купуваат