• Новак
U-Форма LED Алуминиумски Канал Профил за Flex / Тешко LED Лента, Светлата за Инсталација со Бела Diffuser Капак, на Крајот Капи

U-Форма LED Алуминиумски Канал Профил за Flex / Тешко LED Лента, Светлата за Инсталација со Бела Diffuser Капак,

DEN 20880.00

Достапност
Достапно за нарачка


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X30mm X20mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.

Спецификацијата

боја:
млечниот маска, транспарентен капак
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Ширина:
3cm
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Употреба:
Пејзаж Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Карактеристики:
елоксирани сребро домување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
YANGMIN
Должина:
200cm
Напон:
12V
Број На Модел На:
YL3020
Употреба:
Индустриски
Wattage:
without LED chips inside
Должина:
2m/еез
маска:
млечниот/ транспарентен
Материјал:
Алуминиум+PC
Употреба:
за LED Лента домување
IP го оценувате:
IP20
Додатоци:
крајот капи+клипови
ПОВРШИНА:
елоксирани сребрена боја
Модел:
YL3020
Гаранција:
3 Години

Со стоката дадена додека купуваат