• Новак
  • -6 %
Delippo 19.5 V 4.62 НА 90W 7.4*5.0 mm Лаптоп AC Адаптер за полнач за Dell Inspiron M411R M521R 1440 M102z M421R M501R M4010

Delippo 19.5 V 4.62 НА 90W 7.4*5.0 mm Лаптоп AC Адаптер за полнач за Dell Inspiron M411R M521R 1440 M102z M421R

DEN 595.00
DEN 633.12

Достапност
Достапно за нарачка


Плаќање
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите ред со нас.
Гаранција и Гаранција
1. Ние нема да бидат одговорни за каква било повреда на гаранцијата ако купувачот го прави секој понатамошно користење на производот, по истекот на таквите информации или менува или поправки на производот без да се согласите со нас. Ве молиме, напишете ја вашата точна адреса и информации за контакт кога ставање ред, ние испрати стоки за цел само адреса. Ние го прифатат плаќање од страна на Зачувам.62 На
Моќност : 90 W
DC Кабел должина : 1.ние ќе го испратам до тебе според штекер стандард на вашата земја.EMS обично трае 7-15 дена. Ние гарантираме дека стоките се на задоволителен квалитет. За dell latitude М Серија : M2300, M4300, M60, M65 Мобилна Станица, M70 За dell прецизност работна Станица Серија : M20, M60, M70 За dell XPS Серија : XPS M1210, XPS M1330, XPS M140 Забелешка : Постојат ЕУ,САД,АУ,велика БРИТАНИЈА моќ кабли во нашата фабрика. Ако купувачот поправка од себе во рамките на гаранцијата време и продавачот е овластен, гаранција во една година ќе биде недостапна.
Општо земено, ние ќе ви испратиме стоката во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата. Во повеќето случаи, данок е никој или само неколку, и тоа е се движеа од различни земји.0 mm
Пакет : 1*Боја Кутија
1*Адаптер
1*Кабелот За Напојување
Компатибилен Модел : За Dell Vostro(A840,A860,),Ширина (D630,D830,D531,D530 D520n D620 D600 D610 D500 D505 D510 D800 D810 D820,)За Inspiron 15 R/Turbo/3521/5521/15/, 14 R N4120/5421/Turbo/3421/5423/14z/N4050/N4030/N4010/N5010/N4110 N4020 1420 1450 7420/7520/M511 R/, 411 R/M521 R/1400 1440/M102z/M421 R/M501 R/M4010 географска Ширина 6430u,Ширина E6430,Ширина E6420,Координатите на географската ширина E5430,Ширина E6230,Ширина E5420,Ширина E6430 ATG,Ширина E6330,Ширина E6530 ,Latitude E6400,Ширина E6520,Ширина E6430s ,Ширина E5530,Ширина E5400,Ширина E6500,M70,Ново Студио 14,Studio15,Studio15z,Vostro2521,Vostro3560 ,Vostro3350,Vostro2520,Vostro1088,Vostro3550,Vostro1015,Vostro3500 ,Vostro1520,За Inspiron15 R,XPS 15,XPS 15,XPS L521 X,XPS 15z,XPS 16,Vostro 1000,За Inspiron( 1526,1555 1536,1525,1500 1501,1510,500 M,510 M,500,6000,6400,8500,8600),14 R 5437 15 7000 5537 5521
Компатибилен со : AR-10 , 9 T215 , 7 W104 , F2663 , 2 H098 , 09 T215 , 07 W104 , 0 F 266 , 02 H098 , 310-2862 , 310-3399 , 310-4804 , PA-1900-02 D, C2894, 0 DF266, 310-3149, 5 U092, АД-90195 D, PA-1900-01 D3, DF266 за dell : 1150, 1370, 13 R, 13 Z, 1440, 1464, 14 R, 1520, 15 R, 1720, 1721, 1750, 1764, 17 R, има око 8500, 8500 M, 9200, 9300, 9400, E1501, E1705, M411 R, M501, M5010, M5030, N3010, N4010, N4110, N5010, N5030, N5110, N7010, N7110 за dell Latitude : 100 L, 131 L, 500 M, 600 M, D420, D500, D510, D530, D600, D620, D800, D810, D820, D830, E4300, E4310, E5400, E5410, E5420, E5500 320 LT Компатибилен : 310-2860, 310-2862, 310-3149, 310-3399, 310-4002, 310-4408, 310-6325, 310-6557, 310-7696, 310-7697, 310-7712, 310-7860, 310-9050, 310-9134, 310-9438, 310-9439, 5 U092, 9 T215, AA22850-L, C9551, CF745, CF823, CF825, CF878, CF989, DA65 NS0-00, DF263, DF266, DF349, LA65 NS0-00, LA65 NS2-00, LA90 PS0-00, LA90 PS1-00, MM545, NF599, NF642, NX061, AR-10, АП-12, PA-1650-05 D, PA-17, PA-1900-02 D, PA-21, PA1650-06 D3, XD802 Компатибилни Модели : За dell серија : 1150, 1420, 1501, 1520, 1521, 1525, 300 метри, 500m, 6000, 600m, 630m, 6400, 640m, 700m, 710m, 8500, 8600, 9200, 9300, 9400, E1405, E1505, E1705 За dell latitude Серија : 100 L, X1, X300, XT Таблет КОМПЈУТЕР На dell latitude D Серија : D400, D410, D420, D500, D505, D510, D520, D530, D531, D600, D610, D620, D630, D630c, D800. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.5 м [зголемуваат анти-мешање на магнетен прстен]
DC Главата Спецификации : 7.
Испорака
1.62 НА 90 W Напојување
Име На Производ : Лаптоп Моќ Адаптери
Применливи Бренд : За Dell 90 W
Влезен напон : AC100-240 V 50 ~ 60 HZ (глобален)
Текст AC интерфејс : plug AC интерфејс
Излезен напон DC : 19. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени,. И ние нудиме една година гаранција, освен за батеријата со три месеци гаранција. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки, ако тоа е потребно. На производи се целосно тест пред испорака. Гаранција не е покриена за несреќа, вода, злоупотреба, злоупотреба или друга штета предизвикана од атипична употреба. Покрај тоа, лошите временски услови и празници или топла сезони може да предизвика доцнење на испораката.

Спецификацијата

Излезниот Напон:
19.5 V
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
0195046207450
Бренд Име:
DELIPPO
Излезна Струја:
4.62 На
Компатибилен Бренд:
за Dell
За:
DELL
is_customized:
Yes
Напон:
19.5V
тековната:
4.62 На
моќност:
90W
конектор:
7.4*5.0 mm
Приклучете:
ЕУ,ВЕЛИКА БРИТАНИЈА,АУ,НАС,BR
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Трговија на големо:
Yes
ОЕМ:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат