• Новак
  • -5 %
9 МОБИЛЕН Lapto Батеријата за Dell Latitude D820 D830 M65 DF192 CF623 D531 D531N 312-0393 M4300 Бесплатен превозот!

9 МОБИЛЕН Lapto Батеријата за Dell Latitude D820 D830 M65 DF192 CF623 D531 D531N 312-0393 M4300 Бесплатен превозот!

DEN 1185.00
DEN 1247.52

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лап-топ компјутери Моќ Решение
Ви посакувам среќен Е-шопинг искуство!
Нов лаптоп батеријата 9 МОБИЛЕН Lapto Батеријата за Dell Latitude D820 D830 M65 DF192 CF623 D531 D531 N 312-0393 M4300 Бесплатен превозот!
За нашите производи :
Бренд Нови ОЕМ Еквивалент Замена Дел
Произведени од Високо Квалитетен Долг Живот Батеријата Клетки
Премиум Квалитет на Батеријата за Вашиот Лаптоп
Најдобра Техничка Поддршка И Пријателска Услуга На Клиентите
100% Оригиналниот Производител Компатибилен
Бренд Нови Замена на Производот, Работи како Вистински Делови
Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред,
Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел numbe :
ЗА Dell 310-9122 312-0393 312-0394 312-0401 312-0402 312-0538 451-10308 451-10309 451-10326 451-10327 CF623 CF704 CF711 DF192 DF230 DF249 FF231 FF232 GX047 MM165 XD735 XD736 XD739 YD623 YD624 YD626
Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : за Dell
Координатите на географската ширина D531 географска Ширина D531 N географска Ширина D820 географска Ширина D830 Прецизност M4300 Мобилни работна Станица Прецизност M65
Ако сакате побрзо превозот, ве молиме изберете ЕМС или DHL како вашиот превозни средства.Предмети се испраќаат од Сингапур поштата или Кина поштата или Хонгконг поштата стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 20 работни дена. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.Сите на нашите предмети се сосема нови comeing заедно со 3 години гаранција за поправка. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.4% Европа Копното го Оценувате (точка пристигна) 11.5% во Близина на источна Азија го Оценувате (точка пристигна) 0.Тоа трае околу 5-7 работни дена. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.0% руската го Оценувате (точка пристигна) 11.1% Mideast и јужна Азија го Оценувате (точка пристигна) 10. Предмети генерално се испраќаат од наредниот работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб. & Сонцето.
Гаранција& Враќање :
1.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, како лишени од слобода од страна post office & царина тоа може да трае до 30 дена. ќе биде испратена до купувачот.
Внимание :
1.5% 4,7% од велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.
:
Превозот :
1. Ние се посветени на решавање на вашиот проблем. За сите врати производи, купувачи, МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.9% Мексико и Јужна Америка го Оценувате (точка пристигна) 3. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Нашата гаранција не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел. Ние се стремиме да понудиме најдобрите производи и услуги. Ве молиме да ги проверите деталите на табелата подолу : Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 7-10 11-15 16-20 21-25 Над 25 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 US & Canada го Оценувате (точка пристигна) 5 . Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност како ПОДАРОК за превозот цел само.

Спецификацијата

Компатибилен Бренд:
DELL
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
D820 лаптоп батеријата
Бренд Име:
HSW
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Тип:
Li-Ion
боја:
Црна
Сертификати:
CE,FCC,RHOS
Состојба:
Нови, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Инвентар:
во парк
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
6600mAh
Производи Статус:
Акции

Со стоката дадена додека купуваат