• Новак
  • -5 %
Shockproof Водоотпорен Таблета Лагер Ракав Торбичка Случај за 10.1 Инчен Acer Iconia Едно 10 Торба Патент Покрива

Shockproof Водоотпорен Таблета Лагер Ракав Торбичка Случај за 10.1 Инчен Acer Iconia Едно 10 Торба Патент Покрива

DEN 492.00
DEN 517.44

Достапност
Достапно за нарачка


Shockproof Водоотпорен Таблета Лагер Ракав Торбичка Случај за 10.1 Инчен Acer Iconia Едно 10 Торба Патент Покрива
Производ Големина : 27(L)*21(W)*2.5(T)cm

Спецификацијата

Бренд Име:
Kakay
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Лагер Ракав
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
за 10.1 Инчен Acer Iconia Едно 10
Стил:
бизнис
Материјал:
Полиестер
Применливи модели:
за 10.1 Инчен Acer Iconia Едно 10

Со стоката дадена додека купуваат