• Новак
  • -23 %
GZEELE Нови Врвот Покрие Горниот Случај за леново G70 G70-70 G70-80 B70 B70-70 Z70 ГОРНИОТ КАПАК Palmrest МАСКА

GZEELE Нови Врвот Покрие Горниот Случај за леново G70 G70-70 G70-80 B70 B70-70 Z70 ГОРНИОТ КАПАК Palmrest МАСКА

DEN 1663.00
DEN 2160.00

Достапност
Достапно за нарачка

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.

Спецификацијата

Затворање Тип:
Не Патент
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GZEELE
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Број На Модел На:
G70-70
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано

Со стоката дадена додека купуваат