• Новак
Lenovo ThinkPad T430 T430I Врвот LCD Задниот Поклопец Задниот Капак со Шарки Поставите 04W6861 04W6863 04W6864

Lenovo ThinkPad T430 T430I Врвот LCD Задниот Поклопец Задниот Капак со Шарки Поставите 04W6861 04W6863 04W6864

DEN 2159.52

Достапност
Достапно за нарачка


Состојба
Реновирана
FRU
04 W6861 04 W6863 04 W6864
Одговара
lenovo thinkpad T430 T430 I
Пакетот вклучува
1 buc
Забелешка
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект.

Спецификацијата

Големина:
refurbished
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
t430 t430i
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Материјал:
ABS
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
t430 t430i

Со стоката дадена додека купуваат