• Новак
САКАМ ФРАНЦИЈА Лаптоп Decal Налепница за MacBook Decal Про 13 Воздух Ретината 11 12 15 17 инчен Кул Винил Mac Ми Dell Површината Книга на Кожата

САКАМ ФРАНЦИЈА Лаптоп Decal Налепница за MacBook Decal Про 13 Воздух Ретината 11 12 15 17 инчен Кул Винил Mac

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка


Производ Функција :
(1) Прашина-доказ, Вода-доказ, Масло-доказ.
(2) Прецизни-сечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.
(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.
(4) Висок квалитет на винил материјал. Долготрајни и никогаш нема да згаснат.
Производ содржина листа : Decal налепница X 1 buc ; Пренос филм X 1 buc ; DIY Водство X 1 buc
Внимание : Ова decal не е само за Macbook, но, исто така, може да биде совршено се користи на сите други лаптопи,
како што се : HP, Dell, Acer, Sony, Lenovo, ASUS, Samsung, Toshiba и така натаму.
НЕ macbook, ве молиме изберете "Custom size" и ни остави порака за вашиот лаптоп модел и големина. >

Спецификацијата

Апликацијата Лаптоп Големина:
Air 11 инчен, Воздух 13 инчен, Custom size, 12 инчен Ретината, Ретината 13 инчен, Ретината 15 инчен, Про 13 инчен, Про 15 инчен, Про 17 инчи, и Други 13 инчен, Други 14 инчен, Други 15 инчен
боја:
Црна, Бела
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ЦД-121
Материјал:
ПВЦ
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Coolism
Функција:
Вода-доказ / Анти-Нула / Масло-доказ
Достапни големина:
11.6/12/13.3/14/15.4/15.6
избор на боја:
црна или бела
Материјал:
Висок Квалитет на Винил материјал
Точка име :
Креативни DIY Компјутер Лаптоп Decal Налепница
Поддржани Уреди:
За MACBOOK/HP/DELL/ACER/ASUS/VAIO/SONY,ИТН
Други поддржани:
За Површина Книга/Лаптоп/Chrombook/PC

Со стоката дадена додека купуваат