• Новак
EXIN НОВИ за Macbook Pro 13 Unibody A1278 Тастатура НАС САД англиски+ Светлото позадинско осветлување 2009 2010 2011 2012 Година

EXIN НОВИ за Macbook Pro 13 Unibody A1278 Тастатура НАС САД англиски+ Светлото позадинско осветлување 2009

DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка

дена за да стигне до Јужна Америка . Жал ми е за локалните ги собереш не е достапна. Може да се земе во табелата подолу како референца
ЗЕМЈА
СТАНДАРД
ЕКСПРЕС
САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Азија
10-20 Дена
4-7 Дена
Нов Зеланд, Германија, Австралија
12-20 Работни Дена
4-9 Дена
Франција, Италија, Швајцарија, Холандија
16-21 Работни Дена
5-11 Работни Дена
Северна Европа
17-22 Работни Дена
6-12 Дена
Русија, Источна Европа
19-23 Работни Дена
7-13 Работни Дена
Јужна Америка, други Земји
30-45 Дена
9-14 Работни Дена 1. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.53 13" (SD/ПРЕПРАТЕНА)
2.тоа може да е влечат оние без знаци. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги со дополнителни превозот обвиненија вредност на производот.
1x A1278 Тастатура НАС
1x A1278 позадинско осветлување НАС
1x Сет од Тастатура Завртки(100pcs)
1x Шрафцигер (да се инсталира на тастатурата завртки само)
Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!

А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење. Ве молиме да ни испратите порака или e-mail пред отворање на вратите барање.
ГОДИНА ВОВЕД.3 A1278 (EMC 2351) MC374xx/A "Core 2 Duo" 2. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.4 GHz Core 2 Duo (P8600) Средината на 2010 20100413 MB Про 13.66 GHz Core 2 Duo (P8800) Почетокот на 2011 20110224 MB Про 13.4 GHz Core i5 (I5-2435 M) Крајот на 2011 20111024 MB Про 13.
(Види Опис на Под-КОМПАТИБИЛЕН)
Производ Состојба
ОЕМ НОВИ , 100% Тестирани,Добра Работа. Се враќа прифатени во текот на 90-ден гаранција период.3 A1278 (EMC 2555) MD314xx/A "Core i7" 2.7 GHz Core i7 (I7-2620 M) Крајот на 2011 20111024 MB Про 13.3 A1278 (EMC 2326) MB990xx/A "Core 2 Duo" 2.На други места во светот можеби чини повеќе од 20 работни дена.53 GHz Core 2 Duo (P8700) Средината на 2010 20100413 MB Про 13.
А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.3 A1278 (EMC 2555) MD313xx/A "Core i5" 2. Ќе бидете известени откако пратката е направен.
"Многу Добар" Мали гребнатини/scuffs/чипови. Сите права се задржани. Ние можеме да брод на Светот, освен исклучоците наведени земји . ИМЕ на ГОЛЕМИНА на МОДЕЛ EMC ЦЕЛ# ПРОЦЕСОР Средината на 2009 година 20090608 MB Про 13.9 GHz Core i7 (I7-3520 M)
1 . Предмети вратени на оштетените ќе го добијат делумна наплата врз основа на состојбата на објектот.3 A1278 (EMC 2326) MB991xx/A "Core 2 Duo" 2.5 GHz Core i5 (I5-3210 M) Средината на 2012 20120611 MB Про 13.Ве молиме контактирајте со нас.Тргување над 5 години во поправка/резервни Делови со големо знаење и експертиза, ние можеме да ве уверам дека ќе добиете врвен квалитет на производите и поддршка на корисниците од нас.
Авторски права © 2013 EXINERA.3 A1278 (EMC 2554) MD101xx/A "Core i5" 2.8-20 работни дена( Европски, не велика БРИТАНИЈА). Сите врати ставки ќе бидат тестирани за да се обезбеди објект е оригинален и во иста состојба како испраќаат. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или промет,Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ц "Прифатливи" Големи гребнатини, scuffs, вдлабнатини, и др. EXINERA е еден од најголемите професионални веледрогерија за Mac-i Mac spareparts и додатоци во Кина. Обично времето за испорака е 5-16 работни дена (САД.8 GHz Core i7 (I7-2640 M) Средината на 2012 20120611 MB Про 13.3 A1278 (EMC 2419) MC724xx/A "Core i7" 2.превозот адреса, како според вашиот paypal адресата, Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е во право ,Ние не прифаќаме се грижи за превозот адреса за нашите објектот е бесплатен брод.
Б "Добри" Умерено гребнатини/scuffs/чипови. Ние нудиме превозот попуст за комбиниран транспорт. Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине повратни информации или отворање на Aliexpress спор против нас ако имате проблем.26 13" (SD/ПРЕПРАТЕНА)
2. Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност како ПОДАРОК за превозот цел само.

Спецификацијата

Бренд Име:
EXIN
Број На Модел На:
A1278
Компатибилен Бренд:
apple
Стандард:
НИ Стандард
Лаптоп Семејство:
MBP13.3
ЛАПТОП МОДЕЛ :
A1278
распоред:
Американски англиски
осветлување:
Вклучени
APN:
N/A
Година:
2009-2012
Услови:
Бренд Нови
квалитет:
ОЕМ
Трговија на големо:
Yes
Гаранција:
6 МЕСЕЦ

Со стоката дадена додека купуваат