• Новак
  • -35 %
Оригиналниот LCD LED Зглоб За Dell Latitude E5400 Лево и Право Шарки

Оригиналниот LCD LED Зглоб За Dell Latitude E5400 Лево и Право Шарки

DEN 424.00
DEN 652.80

Достапност
Достапно за нарачка

Оригиналниот LCD LED Зглоб За Dell Latitude E5400 Лево и Право Шарки
Квалитет Загарантирана ! ( ОДДЕЛЕНИЕ А++ )
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд, Вистински Оригинални Употреба : Лаптоп со Екран шарки
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп со Екран Шарки (лево и право)
Компатибилен Модел :
Оригиналниот LCD LED Зглоб За Dell Latitude E5400 Лево и Право Шарки

Спецификацијата

Тип На Објект:
LCD Шарки,LCD Шарки, Лаптоп, ЛЦД Шарки
Број На Модел На:
Шарки
Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
Лаптоп со lcd шарки
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Гаранција:
3 Години
Материјал:
Челик
Еден Пар:
И Од Десно и Лево на Шарки
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
CN;GUA

Со стоката дадена додека купуваат