• Новак
  • -0 %
10.8 V/11.1 V 4400mAh лаптоп со батерија за Toshiba PA3816U-1BAS PA3817U-1BAS PA3817U-1BRS PA3818U-1BRS L750-1E5 L750-1E8 L750-1E9

10.8 V/11.1 V 4400mAh лаптоп со батерија за Toshiba PA3816U-1BAS PA3817U-1BAS PA3817U-1BRS PA3818U-1BRS L750-1E5

DEN 769.00
DEN 769.44

Достапност
Достапно за нарачка

Време на испорака најмногу зависи од локалната ситуација и пост услуга. Ако ио не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Плаќање :
Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само( Зачувам, T/T, western union, кредитна картичка и слично)
Во случај да се појават кои и да било плаќање проблеми кога ќе се направи нарачката, ве молиме контактирајте со нас за помош.Ако ви треба еден дел за вашиот модел кој не е наведен погоре,ве молиме контактирајте со нас.
ПРОЗОРЦИ DHL Fedex и TNT 3-7 работни дена. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе изјави како "Подарок/примерок" со ниска вредност и сите увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.)
2, ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас . За испорачување мазнење и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
Испорака :
1.8 V се само различни параметри, но крајниот ефект е исто , сите предмети се доставени. Забелешка
1, Поради посебност на батерии, некои земји' купувачи само може да изберете продавачот за испорака
метод да ги купите нашите производи(можете да направите пребарување на информации за следење на 17track. Батеријата 3.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ги вашите активни повратни информации и споделете го вашето искуство со нас.
Поштенски код 35-, 07-, 38 - и Balearen, Канарските Острови, Las Palmas, Санта Круз де Тенерифе во Шпанија не може да се испрати.
3, Поштенски код 97 и 98 - во Франција не може да се испрати.
Ние ќе треба да се примаат и да се испита вашето враќање пред враќање на парите или замена ќе биде посветено, на враќање превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачот. Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца. Пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите.
EMS 5-14 работни дена
HK пост 7-21 Дена.
Внимание : не поставувајте метални објекти во контакт со electrode половите не ја ставајте батеријата во оган, во случај на експлозија не расклопување на батерија Пред користење, ве молиме потврдете дали истиот е наплатен, препорачливо е да се користат полначот или оригинални додатоци за својата chargi
Ја прими стоката, ве молиме проверете пакет на. Бесплатен превозот предмети само за одредени земји, ве молиме проверете превозот и packaing листа за детали.
Предмети вратени мора да биде иста состојба како добијат и во оригиналното пакување и содржината.
Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За Toshiba PA3819 U-1 BRS PA3816 U-1 BAS PA3816 U-1 BRS PA3817 U-1 BAS PA3817 U-1 BRS PA3818 U-1 BRS
Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Toshiba За Сателитска L750 За Сателитска L750/0 L7 За Сателитска L750-1 DJ За Сателитска L750 D-ST5 NX1 За Сателитска L750 Серија За Сателитска L750/0 L8 За Сателитска L750-1 DK За Сателитска L750 D/009 За Сателитска L750-065 За Сателитска L750/0 L9 За Сателитска L750-1 DL За Сателитска L750 D/00 K За Сателитска L750-070 За Сателитска L750/0 LM За Сателитска L750-1 DM За Сателитска L750 D/00 U За Сателитска L750-0 KP За Сателитска L750/0 LN За Сателитска L750-1 DQ За Сателитска L750 D/011 За Сателитска L750-0 P8 За Сателитска L750/0 QM За Сателитска L750-1 DR За Сателитска L750 D/017 За Сателитска L750-136 За Сателитска L750 D-038 За Сателитска L750-1 DU За Сателитска L750 D/030 За Сателитска L750-16 J За Сателитска L750 D-14 E За Сателитска L750-1 DV За Сателитска L750 D/031 За Сателитска L750-16 L За Сателитска L750 D-14 F За Сателитска L750-1 DW За Сателитска L750 D/034 За Сателитска L750-16 V За Сателитска L750 D-14 G За Сателитска L750-1 DX За Сателитска L750 D/038 За Сателитска L750-16 X За Сателитска L750 D-14 H За Сателитска L750-1 E5 За Сателитска L750-ST4 N02 За Сателитска L750-16 Z За Сателитска L750 D-14 L За Сателитска L750-1 E8 За Сателитска L750-ST4 NX1 За Сателитска L750-170 За Сателитска L750 D-14 M За Сателитска L750-1 E9 За Сателитска L750-ST4 NX2 За Сателитска L750-171 За Сателитска L750 D-14 Q За Сателитска L750-1 EK За Сателитска L750/03 C(PSK1 WA-03 C00 R) За Сателитска L750-17 D За Сателитска L750 D-14 R За Сателитска L750-BT4 N22 За Сателитска L750/03 C(PSK1 WA-03 C044) За Сателитска L750-17 P За Сателитска L750 D-14 U За Сателитска L750-ST4 N01 За Сателитска L750/03 D За Сателитска L750-18 R За Сателитска L750 D-BT5 N11 За Сателитска L750/06 P За Сателитска L750/04 K За Сателитска L750-1 DH За Сателитска L750 D-ST4 N01 За Сателитска L750/09 J За Сателитска L750/04 P За Сателитска L750/0 DN За Сателитска L750/09 K За Сателитска L750/052
Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на брендот ,modle,дел број и димензија на вашиот уред.

Спецификацијата

Компатибилен Бренд:
Toshiba
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ApexWay
Број На Модел На:
за Toshiba PA3816U-1BAS PA3817U-1BAS PA3817U-1BRS
Тип:
Li-Ion
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
означени капацитет:
5200MAH
реалниот Капацитет на:
4400mAh
Производи Статус:
Акции

Со стоката дадена додека купуваат