• Новак
Нови LCD задниот поклопец За Acer Стремат Е1-571 Е1-571G Е1-521 E1-531 Е1-531G горниот капак LCD задниот поклопец Задните Случај AP0PI000100

Нови LCD задниот поклопец За Acer Стремат Е1-571 Е1-571G Е1-521 E1-531 Е1-531G горниот капак LCD задниот поклопец

DEN 1286.40

Достапност
Достапно за нарачка


Забелешка
Ве молиме проверете ги опис & слика пред да го купат!
Состојба
Новите Оригинални ( без оригинални превозот кутија ), Не ОЕМ
Одговара
Acer E1-571 Е1-571 G Е1-521 E1-531 Е1-531 G
Забелешка
Сликата претставува само еден од предметите. Производство многу број/датум може да бидат различни.
Пакетот Вклучува
1 buc како фото
Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност. Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Сите производи биле тестирани пред поштенски Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нудиме на 3-месечно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
NINJACASE
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Број На Модел На:
E1-571 Е1-571G Е1-521 E1-531 Е1-531G
Применливи модели:
E1-571 Е1-571G Е1-521 E1-531 Е1-531G

Со стоката дадена додека купуваат