• Новак
Нови Завртка комплет Наместен за Lenovo Thinkpad T60 T61 T60P T61P R60 R61 R60E R61E R61i X60 X61 X60S X61S Лаптоп Завртки

Нови Завртка комплет Наместен за Lenovo Thinkpad T60 T61 T60P T61P R60 R61 R60E R61E R61i X60 X61 X60S X61S

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка


Состојба
Нови
Тип
T60 T60 P
T61 T61 P
R60 R60 E
R61 R61 E R61i
X60 X60 S
X61 X61 S
Пакетот вклучува
1 Торба за машина
Внимание
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект.

Спецификацијата

Големина:
T60 T60P, T61 T61P, R60 R60E, R61 R61E, X60 X60S, X61 X61S
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
T60 T61 T60P T61P R60 R61 R60E R61E R61i X60 X61 X60S X61S
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
T60

Со стоката дадена додека купуваат