• Новак
  • -5 %
6 Ќелија Лаптоп со Батерија За Asus X401 X401A X401U Серија A32-X401 A42-X401 НОВИ

6 Ќелија Лаптоп со Батерија За Asus X401 X401A X401U Серија A32-X401 A42-X401 НОВИ

DEN 865.00
DEN 911.04

Достапност
Достапно за нарачка


5200 MAH 6 Ќелија Лаптоп со Батерија За Asus X401 X401 A X401 U Серија A32-X401 A42-X401 НОВИ
Компатибилен PN и Модели :
31-X401 A32-X401 A41-X401 A42-X401
Одговара Лаптоп Модели :
F301 Серија F501 A Серија S401 A1 Серија X301 U Серија F301 A Серија F501 A1 Серија S401 U Серија X401 Серија F301 A1 Серија F501 U Серија S501 Серија X401 A Серија F301 U Серија S301 Серија S501 A Серија X401 A1 Серија F401 Серија S301 A Серија S501 A1 Серија X401 U Серија F401 A Серија S301 A1 Серија S501 U Серија X501 Серија F401 A1 Серија S301 U Серија X301 Серија X501 A Серија F401 U Серија S401 Серија X301 A Серија X501 A1 Серија F501 Серија S401 A Серија X301 A1 Серија X501 U Серија

Спецификацијата

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
HSW
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
За A32-X401A31-X401 A42-X401 6cell батеријата
боја:
Црна
Тип:
Li-Ion
Услови:
100% Сосема Нов
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Уверение:
FCC, RHOS, CE
A32-X401 модел:
за ASUS F301 F401 X301 X401 X501 A31-X401 A32-X401
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Полна Батеријата:
4400mAh
is_customized:
Yes
Батеријата етикета Капацитет:
5200MAH

Со стоката дадена додека купуваат