• Новак
Нови НАС Распоред на тастатурата за HP Павилјон 14 14-Б SleekBook UltraBook TouchSmart b064la 14-B100 b061la БЕЗ рамка Тастатура 697904-001

Нови НАС Распоред на тастатурата за HP Павилјон 14 14-Б SleekBook UltraBook TouchSmart b064la 14-B100 b061la

DEN 912.00

Достапност
Достапно за нарачка


Состојба : Нова & Оригинални Одговара на Моделот : За HP Павилјон 14 14-Б Sleek Book Ultra Book Touch Smart 14-B000 14-B100 14-b050la b061la b064la СПС : 697904-001 Пакет се Вклучуваат : 1 парче без оригиналниот пакет. Квалитет : 100% Тест Пред Пратката.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи.Ви благодариме за разбирањето! Купувачите мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса .Ако сакате да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Нормално ние ќе го прогласам за vaule 5-15 ДОЛАРИ ,или ќе забелешка порака за прогласи вредност под цел. Продавачот нема да сноси taxarge/ДДВ.

Спецификацијата

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
697904-001
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
NINJACASE
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
14 14-Б

Со стоката дадена додека купуваат