• Новак
  • -0 %
50PCS 25.4x76.2mm Микроскоп Јасно Слајдови & 100PCS Повеќе Стакло Coverslips

50PCS 25.4x76.2mm Микроскоп Јасно Слајдови & 100PCS Повеќе Стакло Coverslips

DEN 65.00
DEN 65.28

Достапност
Достапно за нарачка


Производ Објект : 50 PCS 25.4x76.2mm Микроскоп Јасно Слајдови & 100 PCS Повеќе Стакло Coverslips
Материјал : Стакло
Големина на Микроскоп Јасно Слајдови : 25.4x76.2mm
Дебелина на Јасни Слајдови : 1-1.2 mm
Големина на Чаша Coverslips : 18 X18mm,20 X20mm,22 X22mm,24 X24mm
Дебелина на Стакло Coverslips : 0.13-0.17 mm
Секој Обид за 50 PCS Јасно Слајдови и 100 PCS Coverslips!

Спецификацијата

Капацитет:
18x18mm, 22x22mm, 20x20mm, 24x24mm
Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Beaker

Со стоката дадена додека купуваат