• Новак
220V Lehehe Електрична Мелница за Кафе За семејството,кујна лесен и брз Лесно да се научат

220V Lehehe Електрична Мелница за Кафе За семејството,кујна лесен и брз Лесно да се научат

DEN 31396.32

Достапност
Достапно за нарачка

Не високо-технолошки производи повеќе ние се обрне внимание на вистински материјали и процеси, електрични брусилки критериуми за селекција останува иста : добро електрични перформанси, сигурен материјали, носат-отпорни, алатки. Дали вашиот дом бизнис е добар избор!
Плаќање : За продажба на мало, ве Молиме да користите Alipay Сметка за купување; За оние кои се на големо,можете да ни порака пред да го купат.
Lehehe Електрична Мелница За Кафе
Бренд :
LEHEHE-300
Направени
во
Кина
Карактеристики :
Тело направени од леано железо материјал : трајни, лесно да се оштети.Ќе се забележи со следење на број откако shippment била испратена. Ние ќе го замени предметот или да ви даде наплата веднаш.
Превозот : Ние брод во светот со Кина Пост Пошта преку Кина Пост. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
Сад вчитување информации :
Големина на единица (mm) : 220*140*370
Max Моќност : AC напон 220 V/50 HZ,200 W
Капацитет : 250g
Мелење капацитет(g/min) : 350
Нето Тежина : 3.тоа трае 4-7days за пристигнувањето на пратката. Во прилог на кафе, но исто така и за мелење различни предмети. Оваа форма стана речиси стандард, така што изгледа многу слични машини, главната разлика е вродено. Товарни за испратите назад и повторно да ја прати треба да се плати од страна на купувачот. Масааки линија на оваа M520-половина фунти мелница, во многу кафулиња, исто така, со користење на оваа машина.
Едноставна операција, лесно чистење и одржување
Општи домаќинство и за бизнис употреба се соодветни.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен.Добредојдовте да ја следат нашата продавница и спаси нашата веб-сајт постојано. M520-целосно во согласност со националната 3 C сертификација, специјално обработена од не ' рѓосувачки челик нож, трајни, брзо и посветен на моторни пресече единствен дебелина на вредноста 8 датотеки.Но, понекогаш меѓународни испорака зависи од превозникот компанија и loal царинските или должности,па ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за Сопствени задоцнување или данок.
При користење на стартер моторни прво потоа се прелива кафе грав, кој е принципот на употреба на машина, мотор, помалку веројатно да се залепи, или како заглавени на осигурувачот ќе гори!! Под резервни на осигурувачот може да се замени машината фабриката по фабриката пред мелење тест, нема проблем, ќе Појдовни Обезбедување на Квалитет Масааки Линија е само Кина 3 C сертификација и безбедност сертификација на Тајван половина фунти електрични брусилки на пазарот 3 C Бр.Објектот ќе се испрати до твојата адреса наведени во aliexpress. : 200402071300095 Тајван Сертификат За Безбедност Бр.Ви благодариме за вашето разбирање.Ние прифаќаме western union, T/T и така натаму .
Ниско ниво на бучава моторни дизајн : висок мелење ефикасност, брзо, тивко.Ви благодариме!
.
Превозот Време : Сите предмети ќе бидат испратени 1-2 дена по исплата е расчисти.
Купувачите информации : Ние се обидуваме се потрудиме да обезбеди најсигурни,affortable начин на превозот услуга за вас.
Половина фунти на кафе грав слотови : може да се одржи половина фунти на кафе грав.
Политика на враќање : Ако не сте задоволни со вашата нарачка, поради некоја причина, да ги споделите со нас.6 kg
Забелешки :
Овој производ напон е 220 V само , ве молиме проверете со вашиот локален напон пред да купите.
Мелење Опрема фах : висока продуктивност, триење брзо.
Ве молиме љубезно да им даде на вашиот потврда тука на нашата продавница откако го добиете вашиот објект,бидете сигурни дека вашата исплата може да биде запишана во нашата сметка на време. CI515064620011 00 машина прифаќа специјален нерѓосувачки челик нож рачка, изработени во Тајван, остри ножот и издржливи.

Спецификацијата

Функција:
Грав Мелница
Моќност (W):
200
Капацитет (Првенство):
сертификација:
UR
Класификација:
Мелница
Напон (V):
220
Метод На Работа:
Целосната-Автоматски
Бренд Име:
HQT КАФЕ
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Со стоката дадена додека купуваат