• Новак
  • -15 %
Кертриџ Аквариум Пред-Филтри за Вода Горниот Калибар 3cm Вода Lonizer Отстранува Нечистотии Филтер Слоевита P15

Кертриџ Аквариум Пред-Филтри за Вода Горниот Калибар 3cm Вода Lonizer Отстранува Нечистотии Филтер Слоевита

DEN 37.00
DEN 43.68

Достапност
Достапно за нарачка


Кертриџ Аквариум Пред-Филтри за Вода Горниот Калибар 3cm Вода Lonizer Отстранува Нечистотии Филтер Слоевита

Спецификацијата

Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Број На Модел На:
WA415
Бренд Име:
PovKeever
Кујна Тапа Додатоци Тип:
вода филтер

Со стоката дадена додека купуваат