• Новак
  • -50 %
Бесплатен превозот Стандардни, луксузни кујна прирачник потоне еден преку трајни храна одделение на 304 нерѓосувачки челик топло продаде 68x46/75x47 CM

Бесплатен превозот Стандардни, луксузни кујна прирачник потоне еден преку трајни храна одделение на 304 нерѓосувачки

DEN 20496.00
DEN 40992.00

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 8 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2 : Вода дренажа 3 : Канализација цевка . системи 4.Вода Overflow Уред 5.Сапун Фармацевт 6.Потрошувачка кошница 7.Нерѓосувачки Челик Мрежа 8.Нож полица ИСПРАТИ 9 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Вода дренажа 3 : Канализација цевка . системи 4.Вода Overflow Уред 5.Сапун Фармацевт 6.Потрошувачка кошница 7.Нерѓосувачки Челик Мрежа 8.Нерѓосувачки Челик Мрежа 9.Притисни на копчето -drainer ИСПРАТИ 11 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2 : Вода дренажа 3 : Канализација цевка . системи 4 : Вода Overflow Уред 5.Сапун Фармацевт 6.Водовод . Ладно 7.Водовод . Топла 8.Потрошувачка кошница 9.Нерѓосувачки Челик Мрежа 10.Нож полица 11.Се водат Тапа ИСПРАТИ 12 КОМПЈУТЕРИ 1 : Потоне 2 : Вода дренажа 3 : Канализација цевка . системи 4.Вода Overflow Уред 5.Сапун Фармацевт 6.Водовод . Ладно 7.Водовод . Топла 8.Потрошувачка кошница 9.Нерѓосувачки Челик Мрежа 10.Нож полица 11.Притисни на копчето -drainer 12.Се Водат Тапа
[xlmodel]-[custom]-[43394] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Спецификацијата

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број на Дупки:
еден
Функција:
Со Тапа
Потоне Стил:
Еден Сад
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Големина:
68x46/75x47 CM
JR:
869/969/899/999/1069/1169/1099/1199
кодот на производот:
TANGWUW

Со стоката дадена додека купуваат