• Новак
  • -10 %
хром clour се повлече од кујната тапа миксер допрете Една дупка бар Нови

хром clour се повлече од кујната тапа миксер допрете Една дупка бар Нови

DEN 6048.00
DEN 6719.52

Достапност
Достапно за нарачка


БРАНЕА НИКЕЛ СОЛИДНА МЕСИНГ КУЈНА СЕ ПОВЛЕЧЕ СПРЕЈ ТАПА
Цврст Материјал месинг
Керамички кертриџ може да се користат најмалку 600,000 пати
43cm Вкупна висина
23 см Spout висина
21cm spout стигнат до
Една Година фабриката Гаранција Цел ќе бидат испратени преку DHL ИЛИ ФЕДЕКС /UPS/EMS,4-7 ДЕНА ЌЕ МОЖЕ да се ДОБИЕ ЦЕЛ ПО SHIPPMENT Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку е-маил.
Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .
Превозот :
Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPS-от , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P. O. кутии или APO/FPO адреси.)Ние ќе го изберете брз и сигурен начин на испорака .
ПРЕВОЗОТ ДА ПОВЕЌЕТО ЗЕМЈИ СЕ БЕСПЛАТНИ .
Испорака :
Предмети ќе биде предаден, откако исплата потврди и акциите што ги имаат .ве молиме да ни испратите e-mail ИЛИ ЈАВЕТЕ НИ се кога ви треба многу итно . Нарачките обично се испраќаат надвор within3 - 7 работни дена. (Правни празници се случуваат во рамките на бизнис недела не се смета како еден работен ден)
Следење На No. :
Вие ќе примите порака или e-mail со следење или испорака потврда информации кога вашиот објект има испраќаат.
Меѓународните Купувачи ,Даночни
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачи се одговорни за овие обвиненија.
Осигурување :
Елементи цена не ги вклучува осигурување . Купувачот е одговорен за факултативна осигурување, трошоци.
Одговорност :
Ние нема да бидат одговорни за било каква испорака задоцнување ,како и царинската пакување проверка ,штрајк ,виша сила ,лошите временски услови и др.
Врати политика &сервисот :
Ако сте примиле објектот во оштетена состојба, ве молиме да не известите во рок од 24 часа по приемот. ние со задоволство ќе ви помогне.
Барањата за враќање или наплата мора да се изврши во рок од 3 дена од пристигнувањето и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки.
Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инструкции итн.
Купувачи се одговорни за враќање превозот трошоци и сите други трошоци под никакви околности.
НАЈДОБАР НАЧИН ДА МЕ КОНТАКТИРАТЕ : e-mail
Ви благодариме за вашиот бизнис!
И имаат голем ден

Спецификацијата

Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Nickle
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Rotatable Или Не:
Yes
Бренд Име:
QIANLONGYIPIN
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат