• Новак
  • -47 %
за 18cm мини свиња кадифен играчки цртан филм свиња мека кукла бебе играчка роденденски подарок w0918

за 18cm мини свиња кадифен играчки цртан филм свиња мека кукла бебе играчка роденденски подарок w0918

DEN 1017.00
DEN 1919.52

Достапност
Достапно за нарачка


објектот е за 18cm кадифен играчки ,едно парче
ако ви се допаѓа други големини,ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница :
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .

Спецификацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Животни:
Свиња
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
5664
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Со стоката дадена додека купуваат