• Новак
  • -8 %
30cm Аниме Наруто Uzumaki Наруто Кадифен Кукла Играчка Наруто Uzumaki Cosplay Костим Кадифен Мека Полнети Играчки Подарок за Деца Деца

30cm Аниме Наруто Uzumaki Наруто Кадифен Кукла Играчка Наруто Uzumaki Cosplay Костим Кадифен Мека Полнети Играчки

DEN 552.00
DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка

30cm Аниме Наруто Uzumaki Наруто Кадифен Кукла Играчка Наруто Uzumaki Cosplay Костим Кадифен Мека Полнети Играчки Подарок за Деца Деца Име на Производ : Наруто Кадифен Тема : Наруто Uzumaki Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Со Ознака Материјал : Кадифен Димензии : 30cm Боја : Multicolor Пакет : OPP Вреќа

Спецификацијата

Бренд Име:
Foxfigures
Материјал:
Кадифен
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Димензии:
30cm
Пол:
Унисекс
Предупредување:
No
Број На Модел На:
наруто кадифен
Пополнување:
PP Памук
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
боја:
multicolor
Димензии:
30cm
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
Кајгана
Име:
Наруто Uzumaki
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип На Објект:
наруто кадифен
Пакет:
OPP вреќа
Тип:
наруто кадифен играчки
Стил:
Наруто Uzumaki Кадифен

Со стоката дадена додека купуваат