• Новак
  • -15 %
Пингвин Фигура на Животните Две-тон Кадифен Играчки Детска Кукла Роденденски Подарок Автомобил Украс

Пингвин Фигура на Животните Две-тон Кадифен Играчки Детска Кукла Роденденски Подарок Автомобил Украс

DEN 148.00
DEN 174.24

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 2.17" вкупна висина, стоечка позиција,кукла е мека и cuddly. Мека две-тон кадифен дека е слатко да се допре. Направени со висок квалитет на материјалите и заклучување за миење на очите за безбедност. Совршен избор за вашите најблиски, како роденденски подарок, Божиќ подарок. Исто така одлична за автомобил украс и дома декор Спецификации : Главни Боја : Сива и Бела Материјал : ПВЦ Големина : hight : 5.5 cm(2.17 инчи) ширина:4.5 cm(1.77 инчи) Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 PC x Играчка Кукла

Спецификацијата

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
ПВЦ
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
4XFE5A61036
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Избегнувајте да се проголта играчка
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Животни:
Пингвин
Форма:
Животните

Со стоката дадена додека купуваат