• Новак
Рачно изработени 18-инчен Американска девојка 18 инчен Американска девојка кукли за чевли s121

Рачно изработени 18-инчен Американска девојка 18 инчен Американска девојка кукли за чевли s121

DEN 216.00

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот!!! топла 2014 нов стил Популарни 18" Американска девојка кукла облека/облека w24 US$ 8.20 /парче
Бесплатен превозот!!! топла 2014 нов стил Популарни 18" Американска девојка кукла облека/облека w17 US$ 8.20 /парче
Бесплатен превозот!!! топла 2014 нов стил Популарни 18" Американска девојка кукла облека/облека w18 US$ 8.20 /парче
Бесплатен превозот!!! топла 2014 нов стил Популарни 18" Американска девојка кукла облека/облека w09 US$ 8.20 /парче
Бесплатен превозот!!! топла 2014 нов стил Популарни 18" Американска девојка кукла облека/облека w10 US$ 8.20 /парче
Бесплатен превозот!!! топла 2014 нов стил Популарни 18" Американска девојка кукла облека/облека w08 US$ 8.20 /парче
Бесплатен превозот!!! топла 2014 нов стил Популарни 18" Американска девојка кукла облека/облека w01 US$ 9.50 /парче
Бесплатен превозот!!! топла 2014 нов стил Популарни 18" Американска девојка кукла облека/облека w03 US$ 8.20 /парчеДобредојдовте на нашиот Ali Express Продавница-Друштво на
Ние сме една фабрика, сите предмети се фабрички директно се продаваат со пониска и конкурентни цени од другите. НИЕ ПРИФАЌАМЕ ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО !
Сите производи се со висок квалитет со еко-пријателски материјал. Тие се безбедни за децата.
Имаме професионален дизајн тим и ќе има нови елементи, секој месец . Добредојдовте на нашата продавница постојано за нови објекти.
За оваа точка, тоа е за Американска девојка кукли со брилијантен рачно изработени занаетчиски. ( Објект НЕ вклучувајќи кукла )
Испорака :
Ние брод на објекти од целиот свет од страна на Кина Пост за бесплатен превозот.
Ако сакате да ја прими стоката од DHL, FEDEX, UPS-от, итн. Pls ве молиме контактирајте со нас за ревизија на превозот цена за вас, откако ќе се претвори во вашиот ред, ви благодарам.
Услуга :
Ние секогаш се обезбеди најдобра услуга за секој клиент.
Pls љубезно ве молиме да не даде nagative повратни информации до нас. Ако имате било каков проблем, pls не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни. ^о^
Вашето задоволство е наша работа постулати. Ви благодарам многу.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Димензии:
7.5
Форма:
1/3
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Mfg Серија Број:
Моден
Материјал:
PU
Број На Модел На:
S121
Бренд Име:
КИНГ XIE ИГРАЧКИ
Тип:
Додатоци

Со стоката дадена додека купуваат