• Новак
  • -25 %
Нови Деца кадифен Играчки Перница Spoof Перница Цртан филм Кукла Симулација Солени Риби Подарок Вратата 20CM/40CM/60СМ Девојки Перница за Спиење

Нови Деца кадифен Играчки Перница Spoof Перница Цртан филм Кукла Симулација Солени Риби Подарок Вратата 20CM/40CM/60СМ

DEN 273.00
DEN 364.32

Достапност
Достапно за нарачка


Нови Деца кадифен Играчки Перница Spoof Перница Цртан филм Кукла Симулација Солени Риби Подарок Вратата 20 CM/40 CM/60СМ Девојки Перница за Спиење

Совети : Да се направи сте шопинг е мојот среќен Број 1 задача,ако имате било какви прашања,ве молиме не се двоумете се да контактирате со мене,јас ќе дадам се од себе да ви се исполнат. Пред Купување : 1.На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија. 2.Големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење. 3.Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да slove проблеми. 4.Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook,ние, исто така, ќе им даде на вашиот 10 исклучување ПОПУСТ или подарок за вашата следна цел. По Купување : 1. Ако не можете да ги пратите вашата нарачка,ве молиме контактирајте со мене,јас ќе ви покаже како да ги пратите на тоа. 2. Ве молиме запомнете да контактирате со мене кога за заштита на денот е помалку од 10 дена,јас не може да продолжи. 3. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме да остават вашиот долго позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди,ние ќе ви ги даде $1 $5 ПОПУСТ за вашата следна цел. 4. Се надевам дека ќе може да почека некои повеќе денови или контакт со мене кога се уште не може да ја добиете вашата цел во посветеност време,бидејќи таму можеби некои превозот одложувања,но јас сум сигурен дека ќе може да се добие тоа,се надевам, ќе може да ме разбере. 5. Ние ќе испитуваме сè добро пред пакување,ако добиете неисправни објектот,ве молиме контактирајте со мене,ве молам не само остави негативни повратни информации и да оди далеку. 6. Ако сè уште не може да ја добиете вашата цел во долго време,ве молиме контактирајте со мене,можам да ви вратат со paypal или можам да го препрати сте нов. 7. Ве молиме да биде љубезно да ми кажете кога ќе имаат некоја идеја за моите производи,ви благодарам. 8. Сите во сите,се надевам дека можеме и двете можат да имаат среќен крај на нашиот бизнис.

Спецификацијата

Висина:
20cm, 40cm, 60см
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Животни:
Риба
Предупредување:
no
Број На Модел На:
BZ4
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
2-4 Години
Форма:
Риба
Карактеристики:
Мека

Со стоката дадена додека купуваат