• Новак
  • -15 %
1/6 bjd blyth кукла облека Кукла Додатоци Моден шарен џемпер за барби кукла облека blyth

1/6 bjd blyth кукла облека Кукла Додатоци Моден шарен џемпер за барби кукла облека blyth

DEN 429.00
DEN 504.00

Достапност
Достапно за нарачка


Боја : розова, сина, жолта, портокалова, светло зелена
Пакет : џемпер
Не вклучувајќи кукла чевли и кукла,или на додатоци!
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,
bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,
TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рамките на 1-7 бизнис дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Тоа обично трае околу 10-60days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.
За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации . Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу.

Спецификацијата

боја:
светло зелена, Сина, Жолта, Розова, Портокалова
Големина:
no doll
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Грб
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Моден
Бренд Име:
UbuyUsave
Материјал:
Памук Јаже & Волна
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци

Со стоката дадена додека купуваат