• Новак
  • -47 %
полнети кадифен играчки големи 80см розова опашот на кадифен играчки мека фрли перница Божиќ подарок b0566

полнети кадифен играчки големи 80см розова опашот на кадифен играчки мека фрли перница Божиќ подарок b0566

DEN 1501.00
DEN 2832.00

Достапност
Достапно за нарачка


објектот е за 80см играчка, едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас слободно или ќе може да го погледне во нашата продавница да seach што ви се допаѓа :

Спецификацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
c9056
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Паун
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Со стоката дадена додека купуваат