• Новак
  • -38 %
Stenzhorn lati жолта намигнување луна 1/8 sd bjd смола бројки тело модел раѓа бебе девојки и момчиња кукли очи Висок Квалитет

Stenzhorn lati жолта намигнување луна 1/8 sd bjd смола бројки тело модел раѓа бебе девојки и момчиња кукли

DEN 1934.00
DEN 3120.00

Достапност
Достапно за нарачка

Почитувани купувачи, добредојдовте на нашата продавница!
Сите играчки се голи, вклучувајќи главата, телото, со исклучок на коса и шминка, облека и чевли, и други додатоци, нашата бесплатна испорака до еден пар очи, ако ви се допаѓа, ве молиме контактирајте ме. Ви благодариме. 1 Очи :
можете да изберете боја на очите,или ние ќе брод очите боја случајно,благодарение. Шминка не е задолжително : Шминка е само со лицето нагоре, не се вклучуваат тело нагоре. Ние ќе направи се за лице како го слика, но ние само може да бидете сигурни дека сличноста е околу 70%-80%. Има уште може да биде мала разлика помеѓу индивидуални кукли. 2 Превозот
Голи кукла треба 3 работни дена за да го направи.
Го сочинуваат кукла треба 5-7 работни дена за да го направи.
Предмети се испраќаат од страна на e Packet ИЛИ Кина Пост Воздух Mail да повеќето земји во рок од 15-30 дена. Времето за испорака зависи од различни дестинации и други фактори, тоа може да трае до 45 дена. 3 Повратни информации
1. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите!
2. Ако сте задоволни со нашата служба за производот, само цениме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН фидбек со 100% исполнети пет ѕвезди за сите DSRs.
3. Ако кој било проблем се случило, ве Молиме да ни даде можност да се реши и нас контакт и ние ќе го реши секој проблем за вас во кратко време.
4. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации без контакт со нас првиот, кој ќе влијае на нашата сметка навистина лошо.
5. Вашето разбирање е високо ценет и вие сте добредојдени да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори што е можно ние ca Висина : 16 cm
Шефот на турнеја : 12.8 cm
Вратот обемот : 4 cm
Рамо ширина : 3.5 см
Се справи со должина : 3.7 cm
Биста на обемот 7.8 cm
Половината обемот : 7.8 сантиметри
Бедрото обемот : 10 см
Должината на нозете : 6,9 см
Должина на нога : 2.5 cm

Спецификацијата

боја:
Бела кожа, Белење на кожата, Розова кожата, Нормална кожа, Тен на кожата
Големина:
No makeup, makeup
Тип На Објект:
Кукли
Форма:
1/8
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел
Mfg Серија Број:
Моден
Тип:
Интерактивна Кукли,Етничка Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Број На Модел На:
Кукла
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
stenzhorn
Тема:
Филм & TV
Предупредување:
не
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Девојки
Материјал:
Смола
Димензии:
16cm
Батеријата:
не

Со стоката дадена додека купуваат