• Новак
  • -47 %
за 12cm мали Budgie папагал птица кадифен играчки мека кукла бебе играчка роденденски подарок w0908

за 12cm мали Budgie папагал птица кадифен играчки мека кукла бебе играчка роденденски подарок w0908

DEN 508.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


објектот е околу 12 cm кадифен играчки ,едно парче
ако ви се допаѓа други големини,ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница :
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .

Спецификацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Животни:
птица
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
5664
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Со стоката дадена додека купуваат