• Новак
  • -7 %
1pc 50cm kawaii corgi куче кадифен играчки полнети мека симпатична животно кукли прекрасна цртан филм за деца на Вљубените подарок

1pc 50cm kawaii corgi куче кадифен играчки полнети мека симпатична животно кукли прекрасна цртан филм за деца

DEN 714.00
DEN 768.00

Достапност
Достапно за нарачка


PARANETERS
Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : мека кадифен и pp памук Димензии : 50 см Пакет : 1 парче во една opp вреќа. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Спецификацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Перница/Перница
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Предупредување:
no
Животни:
Куче
Форма:
Гениј
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MIAOOWA
Број На Модел На:
01
Пополнување:
PP Памук

Со стоката дадена додека купуваат