• Новак
  • -34 %
kawaii 57 см винил раѓа бебе кукли, играчки за девојчиња 22 инчен раѓа бебиња силикони - бебе раѓа кукли за продажба кукла-за-девојки

kawaii 57 см винил раѓа бебе кукли, играчки за девојчиња 22 инчен раѓа бебиња силикони - бебе раѓа кукли за

DEN 4118.00
DEN 6239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Пол : Момче Кукла
Големина : околу 57 см
Тежина : околу 1,5 кг
Материјал : Увезени силикони производство, се чувствуваат мека,Оваа кукла е без платно кукли мека тело;Ако премногу мека и полна пластична кукла зглобовите лесно да падне;Бебето може да седи или лежи, не ќе застане; кукла може да се добие во вода.
Очи : Тајван високо-одделение акрилик очите, очите не ќе трепка.
Коса : ставете перики

Спецификацијата

боја:
сини очи, кафени очи
Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Винил
Пол:
Момчиња
Димензии:
57cm
Предупредување:
не мултифункционален
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Тип:
Бебе Кукли,Етничка Кукли,Полнети Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Карактеристики:
Мека,DIY Играчка,Полнети & Кадифен,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Батеријата:
No
Број На Модел На:
N1292n
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Возраст Опсег:
> 3 години

Со стоката дадена додека купуваат