• Новак
  • -30 %
Кукла Копчето Облека Додатоци Одговара 18 Инчен Американска Девојка Кукла & 43cm Бебе Родено Zapf Кукла Најдобри Деца Божиќ Подарок

Кукла Копчето Облека Додатоци Одговара 18 Инчен Американска Девојка Кукла & 43cm Бебе Родено Zapf Кукла Најдобри

DEN 100.00
DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка

Кукла Копчето Облека Додатоци Одговара 18 Инчен Американска Девојка Кукла & 43cm Бебе Родено Zapf Кукла Најдобри Деца Божиќ Подарок b1002
Гледате нова симпатична Фустан
на кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.
само ќе изгледа како на сликата. Објектот само за облека. Тоа не е вклучуваат кукли. Плаќање
Прифаќаме само alipay Зачувам само онлајн плаќање ние го прифаќаме. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди сметка пред наддавање. Превозот
Ве молиме да забележите дека објектот се наоѓа во Кина, ќе биде потребно време да стигне до вас. Ние можеме да брод на објекти за целиот свет. Нашите приоритетни превозот метод на сад е USPS, што обично трае околу 10 до 15 дена да се дојде до вас. Ако сте надвор од НАС, тоа ќе биде пристигна во рок од 5 недели. Контактирајте Со Нас
Сето она што го направи, е да се направи сте задоволни, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни ме или напушти ме порака. Ви благодариме!
Внимание :
Според разлика на осветлување и го следи поставување, вистински производ може да имаат малку боја разлика во сликата.ви благодариме за разбирањето!
Добредојдовте направите dropshipping и трговија на големо, повеќе попуст за вас, доколку количината е голем, и ќе се избере најдобриот превозот начин за бесплатно за вас!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Форма:
1/3
Mfg Серија Број:
Моден
Предупредување:
>3years стари
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Број На Модел На:
B1002
Бренд Име:
luckdoll
Тип:
Додатоци
Димензии:
18inch

Со стоката дадена додека купуваат