• Новак
Вистински Децата Кадифен Играчки Кукла Бебе Подарок Играчка за Да го Придружува Спиење Бела Мечка 0 ~ 3 Години

Вистински Децата Кадифен Играчки Кукла Бебе Подарок Играчка за Да го Придружува Спиење Бела Мечка 0 ~ 3 Години

DEN 968.64

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински Децата Кадифен Играчки Роди Бебе Кукла Подарок Играчка за Да го Придружува Спиење Бела Мечка 0 ~ 3 Години
Димензии : должина 35 см, 11 см широк средниот дел стомак
Материјал : супер меки кадифени
Опис : Машина перат
Се препорачува причина : Оваа серија е дизајнирана за бебе кукли , карактеристика е " супер меки." Кукла lanky слика е луксузен , мало бебе ќе се стави на кукла 's рацете или нозете одеше секаде . Дизајниран за 0-4 годишна бебе , без разлика дали тоа е да се придружуваат на спиење дома , излегувам со многу погодно . Супер Жешка ohhh
A. транспорт
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. Бесплатен превозот од Кина Пост воздух парцела, обично трае 15-45 дена пристигнување.
3. Бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот стареење ќе биде зависна од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Производот Б.
1. Нашиот производ димензии прирачник за мерење, различни мерни методи, може да има некои грешки.
2. Производ транспорт, можеби заостанати деформација. Тоа не е важно! Ве молиме цврсто се тресат по отворањето на пакетот. Или со фен за коса дува удар, со цел да се задржи производот меки и меки.
3. Трговијата Една опашка на залихите, намалување на стандардот · Нема запис · несовршена, се сметаат за нормални! Ве молиме размислете два пати пред да го купите!
В. добијат пакети
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодариме!
Вашето задоволство, нашите извршување!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
Г-17-11
Предупредување:
Други
Бренд Име:
yanghuatoys
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен

Со стоката дадена додека купуваат