• Новак
Рака Мие Милениче Ќебе Мачка Куче Душеци Дише Мека Спиење Топла Шепа Печати Ќебиња Куче, Мачка Кутре Термички Патување Спиење Ќебе

Рака Мие Милениче Ќебе Мачка Куче Душеци Дише Мека Спиење Топла Шепа Печати Ќебиња Куче, Мачка Кутре Термички

DEN 79.68

Достапност
Достапно за нарачка

Рака Мие Милениче Ќебе Мачка Куче Душеци Дише Мека Спиење Топла Шепа Печати Ќебиња Куче, Мачка Кутре Термички Патување Спиење Ќебе
100% сосема нов Големина : XS : 20x20 СМ S : 40x60 CM M : 76x52 СМ, L : 104x76 CM
Пакетот вклучува : 1x Милениче Ќебе Поради светлина и да се прикажат причините, Боја може да биде малку поинаков со видот,ве Молиме да се земе производот во вид на надвладее
Слика Покаже :
Напомена :
1.Сите Русија, корисниците мора да ги нудат своите полно име кога ставање на ред или парцела ќе бидат вратени од Русија Пост
2.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
3.Ние сме facotory места онлајн продавница,ние прифати продажба и, исто така, трговија на големо,па ако сакате да го нарачате во голема количина,pls воопшто не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Ние прифаќаме како добро,pls контактирајте не доколку сакате да платите со .
Превозот :
1.Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 2-4 работни дена.
2.Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail, исто така, од страна на EMS,UPS-от или Fedex ако пратката е голем.
3.Тоа обично трае околу 15-30days. да пристигне во повеќето земји, време на испорака ќе се разликуваат becs на дестинации или лоши временски услови.
Политика На Враќање :
1. Ако објектот е во ред, но вие се уште не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Врати објектот треба да биде нова и во оригинална состојба, и ќе мора да плаќаат за дополнителните трошоци.
2. Ако објектот е скршен или ќе прими погрешен точка, ние ќе го исклучите ви наплата или да организира слободни reshipment за вас.
Повратни информации :
1.Ако не сте задоволни со објектот,pls воопшто не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на секој проблем за вас.И воопшто не ни остави какви било негативни или неутрални повратни информации пред да се реши проблемот.
2.Ако вие сте многу задоволни со нашата објект,се надевам дека ќе може да ни даде 5-ѕвезда позитивни повратни информации,и добредојде назад следниот пат.
Посакуваме да имате пријатен шопинг во нашата продавница!

Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Материјал:
корални руно
Тежина:
20-200g
Тип На Објект:
Спиење Душеци
Измијте Стил:
Рака Мие
Број На Модел На:
HP101
Бренд Име:
Dahomemon
Шема:
Печати
Функција:
Еко-Пријателски
Име:
Куче Шепа печатење милениче ќебиња/Куќа
боја:
Пинк.беж,камила
Големина:
XS S M L
одговараат за:
мали,средни и големи кучиња
Карактеристики:
Подебели,се Задржи топло,Двострано,Удобно
Висок квалитет:
Топло Големо Куче Кревет Троседот Куќа
Број На Модел На:
Топло Куче/миленичиња/мачка Кревети
Топло домашно милениче куче кревет:
Меко Чувство
Шема:
Куче Шепа печатење
Големина 2:
XS

Со стоката дадена додека купуваат