• Новак
  • -24 %
Миленичиња Куче Коска Форма Ѓубре Торба Фармацевт Со 1 Тркалаат Милениче Измет Торба Поставите Ѓубре Торба Складирање Кутија Се Исчисти Отпадот Торба Превозникот

Миленичиња Куче Коска Форма Ѓубре Торба Фармацевт Со 1 Тркалаат Милениче Измет Торба Поставите Ѓубре Торба

DEN 53.00
DEN 70.08

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
Економска за секојдневна употреба
Кеси се текстура за лесно отворање и ги собереш.
Мора да ги имаат при прошетка со вашето куче,мачка, погодно да се исчисти отпадот.
Други Користи Вклучуваат : Бебе пелени, патуваат, влажни костими за капење, свој практично користење, итн.
Спецификации :
Боја : црвена, црвена роза, сина, зелена
Торба Диспензерот :
Големина : 8 x 4 x 4cm/3.14 x 1.57 x 1.57 во
Материјал : ABS
Количина : 1pc
Измет Торба :
Големина : 31 x 22cm/12.20 x 8.66 во.
Материјал : полиетилен со висока густина
Количина : 1 ролна
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молам прости мало мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Измет Торба Фармацевт
1 Тркалаат X Милениче Измет Торба

Спецификацијата

Големина:
M
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Број На Модел На:
Ѓубре Торба Складирање Кутија
Употреба:
Ѓубре Торба Складирање Кутија
Куче Отпадоци Ставка Type:
Pooper Scoopers & Кеси

Со стоката дадена додека купуваат