• Новак
  • -23 %
Миленичиња Куче Облека, Костими Јакни Водоотпорен Зима И Топло Поместена Задебелување Маскирна Вест Милениче Грб Облека

Миленичиња Куче Облека, Костими Јакни Водоотпорен Зима И Топло Поместена Задебелување Маскирна Вест Милениче

DEN 139.00
DEN 180.00

Достапност
Достапно за нарачка

Јас с у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! Миленичиња Куче Облека, Костими Јакни Водоотпорен Зима и Топло Поместена Задебелување Маскирна Вест Милениче Грб Облека Големина Должина(cm/inch) Вратот(cm/inch) Биста(cm/инчи) XS 25 CM/9.84" 20 CM/7.87" 30 CM/11.81" S 29 CM/11.42" 26 CM/10.24" 34 CM/13.39" М 34 CM/13.39" 30 CM/11.81" 40 CM/15.75" L 40 CM/15.75" 34 CM/13.39" 44 CM/17.32" XL 44 CM/17.32" 38 CM/14.96" 48 CM/18.90" Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 2-3 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Chicdog
Сезоната:
Есен/Зима
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печати

Со стоката дадена додека купуваат