• Новак
  • -20 %
Везана за везови DIY DMC боја со Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Мун Индиго Самовила

Везана за везови DIY DMC боја со Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Мун Индиго

DEN 2462.00
DEN 3077.76

Достапност
Достапно за нарачка


Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Месечината Индиго Самовила Од : М&W E-commerce, Inc . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба." Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida x-бод ткаенина, Црно-Бел PDF Шема на табелата со Симболи, колор-кодирани тема палета и конец сепаратор со presorted 6-насоки памук везови конец, игла и заврши и англиски инструкции ~ Сè што треба да се заврши овој Крст Бод проект!
Ова е крстот бод го заврши шоуто.4 cm) Бои : 75 (се искачила за DMC конец); користи цврсти конец бои, Сите конци се полни Бода. Ова е еден нов и неотворена заврши СМЕТА crossstitch комплет со наслов " Месечината Индиго Самовила . Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илјади крстот бод за полнење, што некои клиенти се стави нивната заврши работи за нас преку Интернет, ова се само дел од неа. Бода : 200w x 300h Големина : 14" x 21" (36. Без половина бода или назад крои. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Спецификацијата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПВЦ
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Со стоката дадена додека купуваат