• Новак
  • -49 %
На 5-то Три Птици Смета Крстот Бод 11CT печатени 14CT Крстот Бод Животни Крстот Бод Колекции Везови везана

На 5-то Три Птици Смета Крстот Бод 11CT печатени 14CT Крстот Бод Животни Крстот Бод Колекции Везови везана

DEN 216.00
DEN 422.40

Достапност
Достапно за нарачка

Три Птици Смета Крстот Бод 11 CT печатени 14 CT Крстот Бод Животни Крстот Бод Колекции Вез за Дома Декор Везана
Предност :
Опис :
Answer : ___________________________ Note :
Ние си имаме свој фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. Сосема нов. Еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Печатени ткаенини (11 CT ) и празно платно (14 CT) . Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Платно Големина : 19cm*28cm(14 CT) 24cm*35cm (11 CT) (не надвор рамка) Теми Боја Количина : 30 Боја (embroidering ткаенина) : Бела Материјал : Памук Пакет содржина : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла,Скицата Акции : Во Парк Големина е прирачник за мерење , таму можеби за 1-3 см грешка ,тоа му припаѓа на нормални ситуација ,ако умот , pls не цел , ви благодариме за вашиот разбере . 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Тоа unprinted со бело платно, сите треба да се целосно emborider. 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Моделот е отпечатена на платно ( 11 CT ), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе исчезне. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.

Спецификацијата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT UNPRINTING, 11CT ПЕЧАТЕЊЕ
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Бренд Име:
oneroom
Надворешното Пакување:
opp пакување

Со стоката дадена додека купуваат