• Новак
  • -20 %
Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Букет Рози

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Букет Рози

DEN 2714.00
DEN 3392.64

Достапност
Достапно за нарачка

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илјади крстот бод за полнење, што некои клиенти се стави нивната заврши работи за нас преку Интернет, ова се само дел од неа. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Букет Рози Од : М&W E-commerce, Inc . Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја.1 cm) Бои : 89 (се искачила за DMC конец); користи цврсти конец бои, Сите конци се полни Бода. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Бода : 240w x 320h Големина : 17" x 23" (43. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Без половина бода или назад крои. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме." Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida x-бод ткаенина, Црно-Бел PDF Шема на табелата со Симболи, колор-кодирани тема палета и конец сепаратор со presorted 6-насоки памук везови конец, игла и заврши и англиски инструкции ~ Сè што треба да се заврши овој Крст Бод проект!
Ова е крстот бод го заврши шоуто. Ова е еден нов и неотворена заврши СМЕТА crossstitch комплет со наслов " Букет Рози .

Спецификацијата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Со стоката дадена додека купуваат