• Новак
  • -40 %
Евра Пари Бања Пешкир Микрофибер Печатење Активност Плажа Крпа Коса Супер Мека Вода 70*140 см,мека 20 дизајн,dropshipping

Евра Пари Бања Пешкир Микрофибер Печатење Активност Плажа Крпа Коса Супер Мека Вода 70*140 см,мека 20 дизајн,dropshipping

DEN 412.00
DEN 686.40

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Полиестер влакна
Големина : 70*140cm Функција 1. Нов и Висок Квалитет 2. Меки и удобни 3. Warter апсорпција одлични 4. Постојаност на боја и
5. Издржлив, лесен за миење и сува, Природни анти-бактериски, без мирис Прирачник за мерење на големината 1-3cm грешка е дозволиво Можеме да им понудиме на големопродажната цена за голема количина. Добредојдовте да контактирате со нас за да знаете повеќе детали. Производство Детали :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние прифаќаме Микс Цел/Рефус Цел,задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас. Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас!
ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ние обично испратите Кина пост,
Кога вашата нарачка над 2 KG , ќе испрати со DHL, или ЕМС,e-EMS , или Aramex,или YWWEN. Превозот време : 15-35 работни денови за испорака по Пошта пост 7 - 20 работни дена од Експрес испорака (Вклучувајќи DHL,UPS-от,EMS,YANWEN..)
Ние брод 6 дена во неделата, освен во сабота и празници. Пакети обично брод 1 до 3 работни дена и може да се провери онлајн (исклучува сабота и празници) по добивањето на плаќање. Ретки предмети и големи нарачки може да потрае малку подолго. Се надеваме дека доаѓањето на вашиот објект е навремено, Но, бидејќи тоа е меѓународен испорака, превозот времето е високо зависна од курир компании и локалните Царински Давачки (ако е применливо) и целосно надвор од нашата контрола откако објавување. Треба да има било какви прашања или проблеми што произлегуваат од овој пратката, ве молиме да бидат слободни да контакт. Како ние се стремиме да се обезбеди меѓусебна и позитивни трансакции
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка.
ви благодариме!!

Спецификацијата

Големина:
70 by 140
Расположливиот:
No
Функција:
Брз-Сува
Материјал:
Микрофибер Материјал
Тип:
Бања Пешкир
Апсорпција:
11s-15s
Бренд Име:
ArwenUndomi
Број На Модел На:
Евра Пари
Шема:
Печатени
Тежина:
260g
Шаблон Тип:
Печати
Техника:
Плетени
Стил:
Печатени
Обликот:
правоаголник
грешка големина:
1-5cm
боја:
Имаат

Со стоката дадена додека купуваат