• Новак
  • -49 %
Обичај Микрофибер Ултра Мека Бања/рака Крпа,Езерото Куќа Оркестарот Колекција Есен Време Реката Крик Шума Паѓање Лисја Карпи

Обичај Микрофибер Ултра Мека Бања/рака Крпа,Езерото Куќа Оркестарот Колекција Есен Време Реката Крик Шума Паѓање

DEN 196.00
DEN 384.00

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : 100% памук микрофибер,мека и удобна
2.

Спецификацијата

Големина:
9.8W x 9.8H Inch, 13.7W x 13.7H Inch, 19.6W x 19.6H Inch, 7.8W x 23.6H Inch, 11.8W x 27.5H Inch, 13.7W x 27.5H Inch, 11.8W x 35.4H Inch, 9.8W x 39.3H Inch, 19.6W x 39.3H Inch, 27.5W x 55.1H Inch, 31.4W x 62.9H Inch
Бренд Име:
SCOCICI
Тип:
Бања Пешкир
Материјал:
Микрофибер Материјал
Функција:
Машина Перат,Компресирана,Брз-Сува
Шема:
Печатени
Стил:
Жакард
Техника:
Рачно изработени
Апсорпција:
15s-20
Расположливиот:
No
Сезоната:
Пролет, лето, есен и зима
Обликот:
Правоаголник,Квадрат
Возрасна Група:
Деца / Возрасни
Шаблон Тип:
Печатени
Пакет:
1 x рака/бања пешкир
боја:
Како pcitures прикажани

Со стоката дадена додека купуваат