• Новак
  • -6 %
аниме морнар месечината 25 годишнината Cutie Месечината Род 925 сребрен Ѓердан накит шарм колекција

аниме морнар месечината 25 годишнината Cutie Месечината Род 925 сребрен Ѓердан накит шарм колекција

DEN 767.00
DEN 816.00

Достапност
Достапно за нарачка


Изработени од сребро 925; Pendant големина : 25cm Синџир должина : 40+5cm

Спецификацијата

Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Прачки
Материјал:
Метал
Знаци:
ѓердан

Со стоката дадена додека купуваат