• Новак
(JXY020)со Полно Тело, Lycra Spandex Zentai Одговараат на Моделот Bodysuit ноќта на Вештерките Костим Партија

(JXY020)со Полно Тело, Lycra Spandex Zentai Одговараат на Моделот Bodysuit ноќта на Вештерките Костим Партија

DEN 2207.52

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Ова zentai е направен на квалитетот lycra spandex материјал со одлична изработка. Обичај прави услуга е avialble. Ние може да понуди голем попуст за промет на големо/група купувањето, ве молиме контактирајте со нас за каква било истрага.
Големина : S/M/L/XL/XXL
********************************************** Сопствени Опции plz одете на овој линк :
Наплата/Размена. 100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство. Plz mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари. Ви благодариме! За повратни информации. Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.Ви благодарам многу за вашата помош.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Lycra
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Lycra, Spandex
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Обичај:
Yes
Големина:
From S-XXL

Со стоката дадена додека купуваат